Beach volejbal

Jeden z těch oblíbenějších plážových sportů u nás. Skvělá zábava pro velkou partu. Bohužel volejbalové hřiště není častou vybaveností všech kempů, středisek a koupališť. Každopádně, vždycky si přeci můžete natáhnou prádelní šňůru mezi dva stromy.

 

Plážový fotbal

Další skvělý sport pro hodně lidí, který můžete hrát klidně jen ve dvou, zábavy bude taky dost. Hlavním faktorem je, vybrat prostor s vyhrazeným místem pro plážový fotbal nebo kvalitní pláž, kde nemůžete nikoho ohrozit. Asi by nebylo úplně dobré běhat mezi rozloženými dekami a kopat do lidí. Nicméně i na travnaté ploše je dobrý fotbal, to už je ale asi spíše na boty.

 

Frisbee

Frisbee můžete hrát ve dvou nebo klidně jen se psem. Existuje více možností jak frisbee hrát. Jednou z možností je způsob hry na jeden cíl. Více hráčů má svůj talíř a tím ze stejného startovního místa hází na společný cíl v jednotlivých kolech každý jednou a to se opakuje až do doby, než jeden z hráčů dohodí svým talířem k cíly.

 

Nohejbal

Skvělý sport pro dvojhru, čtyřhru, ale i pro splašený dav přátel. Jen pozor na hlavu ať u toho o ni nepřijdete. Můžete hrát v podstatě kdekoliv, kde je pevná zem pro odskoky míče a také síť, nejdůležitější součást nohejbalu.

 

Badminton

Nejméně oblíbený, však také ale i zábavný sport, který se dá hrát takřka kdekoli. Stačí si jen sehnat pálky, košíček a můžete se vydat hrát i bez sítě!

 

Kiteboarding

Skvělý sport, vyžadující dobrou techniku pro létání a hlavně trochu zkušeností. Musíte se nejprve něco málo naučit, aby vás drak nepoválel po zemi a neudělal nehezké tetování na těle. Můžete ho provádět jak na vodě, tak na souši. Pokud máte dostatek financí na nákup nějakého dobrého draka, pak Kiteboarding určitě doporučujeme!